NET-TV-TEL-MOBIL
 • Telefonování s námi, to je jako telefonovat skoro zadarmo!

  • velmi výhodné ceny volání
  • není potřeba pevná tel. linka
  • velký výběr kvalitních IP telefonů

Telefonování VoIP

Telefonování přes internet je moderní způsob komunikace s minimálními náklady a vysokým komfortem obsluhy.

Moderní technologie přenosu hlasu VoIP nám umožňuje poskytovat hlasové služby bez potřeby pevných telefonních linek. Díky tomu nemusíte platit drahý paušál provozovateli tzv. "drátové technologie", tedy za pevnou telefonní linku. Tu právě zcela nahrazuje VoIP a k jejímu provozu stačí pouze internetové připojení. Telefonní číslo, které jste dosud používali můžete přenést do naší sítě nebo využít nabídky z našeho rozsahu.

Díky našim hlasovým službám ušetří každý, firma, jednotlivec i domácnost.

Zřízení služby je zdarma, rychlé a jednoduché. Stačí se zaregistrovat a ihned můžete začít spořit náklady za telefon. Už nebudete platit předražené paušály za pevnou telefonní linku, nebudete se omezovat v délce hovoru, zaplatíte jen to co provoláte.

Nebojte se zdánlivě velké nabídky VoIP zařízení na trhu. U nás je Vám k dispozici několik osvědčených zařízení (lze po domluve dodat i jiné zařízení firmy Grandstream), ke kterým není obtížné získat návody pro laiky i pokročílé. Na rozdíl od Skype a podobných uzavřených systémů má VoIP ze zákona povinnost zajistění propojení s linkami nouzového volání.

 

VoIP telefony:

Gigaset A540 IP Telefon

A510 IP

S přístrojem Gigaset A540 IP si můžete dle vašich potřeb vybrat volání přes VoIP nebo pevnou linku. Užijte si pohodlí a flexibilitu až 3 hovorů zároveň. Funkce handsfree vám usnadňuje provádění více aktivit.

Všechny VoIP hovory vás díky technologii HDSPTM1 zastihnou ve vynikajícím HD zvuku. Připojení k internetu vám přes Gigaset A540 IP dovoluje přístup k základním informačním službám online, jako je předpověď počasí, oznamování e-mailů či čtečky RSS.

Potřebujete-li všestranný telefon přes VoIP a pevnou linku, pak je pro vás řešením Gigaset A540 IP.

Cena: 1600,- Kč vč. DPH

 

Gigaset A540H

A510H

Přídavné sluchátko Gigaset A540H k bezdrátovým telefonům Siemens Gigaset A510, A510A, A510IP, A540 a A540A. Balení obsahuje: sluchátko, nabíječku, adapter.

Můžete si upravit nastavení, vzhled a zvuky přídavného sluchátka Gigaset A540H. Můžete si vybrat ze 4 různých barev podsvícení.

Vybraná barva osvítí 1,8 palce velký černobílý displej a zvýší tím jeho čitelnost. Konkrétním kontaktům můžete přiřadit vybrané vyzváněcí tóny a barevná podsvícení, a tak okamžitě vidíte a slyšíte, kdo vám právě volá. Na výběr máte 20 vyzváněcích tónů.

Máte-li rádi změnu, je pro vás s těmito měnitelnými funkcemi přídavné sluchátko Gigaset A540H včetně nabíjecí stanice perfektním partnerem.

Cena: 1300,- Kč vč. DPH

 

Grandstream GXP1610 HD IP Telefon

GXP1610

GXP1610 jednoduchý IP telefon pro malé a střední podniky (SMBs), nebo pro domácí použití. Má jeden SIP účet. Dva 10/100 Mbps porty, vícejazyčná podpora, čekání hovoru a 3-way konference.

Cena: 1300,- Kč vč. DPH

 

Grandstream GXP1620 HD IP Telefon

GXP1620

GXP1620 pokročilý IP telefon pro malé a střední podniky (SMBs), nebo pro domácí použití. Podporuje 2 SIP účty, pro každý je samostatná LED dioda. Podsvícený LCD display s rozlišením 132x48 bodů, 3 XML tlačítka.

Cena: 1400,- Kč vč. DPH

 

Grandstream HT801 - IP brána

HT801

Kvalitní analogový telefonní adaptér (router) od firmy Grandstream. Podpora šifrování TLS/SRPT, 1 x SIP profil. Adaptér obsahuje 1 x FXS port a 1 x RJ45 10/100 Mbps.

Cena: 1140,- Kč vč. DPH

 

Ceny volání:

 • volání na pevnou v naší síti (a síti partnerů) = ZDARMA
 • volání na pevnou mimo špičku = 0.70 Kč / min (s DPH)
 • volání na pevnou ve špičku = 0.85 Kč / min (s DPH)
 • volání na mobil do naší mobilní sítě = 1.00 Kč / min (s DPH)
 • volání na mobil do jiných sítí = 1.45 Kč / min (s DPH)

Ceny přenosu čísel z pevné linky:

 • přenos jednotlivého čísla = 850,- Kč
 • přenos sady čísel = 1600,- Kč

Pro zřízení služby nás neváhejte kontaktovat!

nahoru    
© 2004-2020 Náš-Net.org » Právní upozornění a podmínky užití « Web created by: Landar.cz