NET-TV-TEL-MOBIL
  • Kombinace a spojení, která Vás určitě zaujmou a překvapí

    • vždy něco navíc
    • opravdové výhody
    • rovné podmínky

Výhodné balíčky našich služeb

Skutečně bohatá nabídka

Internet, Televize, Telefon a Mobil - to jsou naše základní služby. Je ale možné je výhodně spojit a nebo využít nějakého bonusu? Ano, takové nabídky máme!

K vyšším internetovým tarifům jsme ZDARMA přidali pestrou paletu TV programů. Takže máte nejen rychlé internetové připojení, ale i bohatou nabídku televizních stanic. Navíc je možné tyto pořady sledovat také na PC, notebooku či tabletu. Více v sekci Internet

U služby Mobil máme pro zákazníky, kteří od nás již odebírají některou z ostatních služeb (internet, televizi, ...), připraveny výhodné ceny jak na volání, tak na SMS, MMS ale i na mobilní datová spojení.

Výhodné balíčky

Pro toho, komu by nestačila základní nabídka více než 50 TV kanálů, jsme sestavili tématické balíčky televizních stanic jako Sport, Filmbox, Dokumenty a další. Ty je možné volitelně zkombinovat a přidat k základní nabídce. Podívejte se, jak pestrá může být vaše Televize.

Klasické "pevné" telefonní linky již téměř zanikají, jejich provoz většinou zahrnuje nutnost platit drahý paušál jen za pronájem tohoto komunikačního prvku. Proto máme v nabídce VoIP telefonování, které tyto náklady odbourává a také umožňuje levné volání samo o sobě. A pokud navíc voláte na pevnou do naší sítě nebo sítě partnerů, pak voláte ZDARMA.

Do budoucna plánujeme další výhodné kombinace a balíčky. Pokud byste měli nějaký nápad, nebo Vám přijde že něco v nabídce chybí, pak nám určitě dejte vědět. V případě zajímavé myšlenky Vás odměníme a zavedeme ji do naší nabídky.

nahoru    
© 2004-2020 Náš-Net.org » Právní upozornění a podmínky užití « Web created by: Landar.cz